Logo
wtorek, 1 grudnia 2020
św. męcz. Platona
Znajdujesz się na: Strona główna»Ogłoszenia»Zaproszenie do udziału w Międzynarodowym Zjeździe Absolwentów Politechniki Białostockiej „Absolwentalia”
Ogłoszenia
05-06-2019

Zaproszenie do udziału w Międzynarodowym Zjeździe Absolwentów Politechniki Białostockiej „Absolwentalia”

Zaproszenie do udziału w Międzynarodowym Zjeździe Absolwentów Politechniki Białostockiej „Absolwentalia” W 2019 roku Politechnika Białostocka – największa uczelnia techniczna w regionie – obchodzi 70-lecie działalności. Z tej okazji serdecznie zaprasza wszystkich absolwentów Politechniki Białostockiej, Wyższej Szkoły Inżynierskiej, Wieczorowej Szkoły Inżynierskiej, a także Prywatnej Wieczorowej Szkoły Inżynierskiej do udziału w obchodach jubileuszu.

W sobotę 22 czerwca 2019 roku odbędzie się Międzynarodowy Zjazd Absolwentów Politechniki Białostockiej „Absolwentalia”. To pierwsze w historii uczelni święto wszystkich pokoleń inżynierów, którzy dyplom ukończenia studiów zdobyli na Politechnice Białostockiej. „Absolwentalia” to spotkania absolwentów na wydziałach Politechniki Białostockiej, wystawa jubileuszowa, pokazy i prezentacje na kampusie przy ul. Wiejskiej, gala Honorowego Ambasadora Politechniki Białostockiej oraz kapsuła czasu. Na wieczornym koncercie plenerowym wystąpią zespoły Dżem oraz Kasa Chorych.

Udział absolwentów i pracowników Politechniki Białostockiej w wydarzeniu oraz koncercie plenerowym jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Informacje o Zjeździe Absolwentów Politechniki Białostockiej oraz Formularz Rejestracyjny można znaleźć na stronie absolwentalia.pb.edu.pl.

Zapraszamy też do kontaktu z Działem Promocji Politechniki Białostockiej pod numerem telefonu 85 746 9048.