Logo
wtorek, 4 sierpnia 2020
Świętej Marii Magdaleny
Znajdujesz się na: Strona główna»Aktualności»Nowa szata graficzna strony internetowej diecezji białostocko – gdańskiej
Aktualności
18-09-2012

Nowa szata graficzna strony internetowej diecezji białostocko – gdańskiej

Zapraszamy do przeglądania nowej wersji strony internetowej Prawosławnej Diecezji Białostocko – Gdańskiej. Oprócz odświeżonego wyglądu graficznego znajdziecie nowe interesujące informacje jak np. historia diecezji czy biografie byłych i obecnych biskupów białostockich i gdańskich. Ponadto w nowej odsłonie serwisu orthodox.bialystok.pl będą pojawiać się szczególnie ważne ogłoszenia dotyczące przede wszystkim zebrań duchowieństwa i katechetów. Nowa strona posiada także bardziej rozbudowaną zakładkę kalendarz oraz zaktualizowany spis parafii wraz z spisem alfabetycznym.  

Nowością na portalu orthodox.bialystok.pl będą także systematycznie dodawane publikacje. Będą to artykuły ukazujące się w diecezjalnym kwartalniku „Wiadomości diecezji” oraz najciekawsze referaty odczytywane podczas konferencji organizowanych przez diecezjalne instytucje.

Dotychczas umieszczane informacje z życia diecezji przeglądać będzie można na archiwalnej wersji strony, dostępnej pod adresem old.orthodox.bialystok.pl widocznym na nowej stronie w kategorii przydatne linki.

Wszystkich którzy chcą się podzielić opiniami na temat nowej szaty graficznej nowej strony diecezji białostocko - gdańskiej prosimy o kontakt z redakcją.