Logo
wtorek, 22 września 2020
św. męcz. młodz. Gabriela
Znajdujesz się na: Strona główna»Ogłoszenia»Harmonogram nabożeństw odprawianych przez JE Arcybiskupa Jakuba w okresie 4 - kwietnia
Ogłoszenia
04-04-2014

Harmonogram nabożeństw odprawianych przez JE Arcybiskupa Jakuba w okresie 4 - kwietnia

- 4 kwietnia (piątek) o godz. 17:00, JE Arcybiskup Jakub odprawi w Katedrze pw. św. Mikołaja w Białymstoku jutrznię połączoną ze śpiewanym akatystem ku czci Bogurodzicy.

- 5 kwietnia (sobota ) o godz. 17:00, JE Arcybiskup Jakub odprawi w Katedrze pw. św. Mikołaja w Białymstoku nabożeństwo Całonocnego czuwania. W nabożeństwie będzie uczestniczyć JE Biskup Mesaoryjski Grzegorz z Cypru.

- 6 kwietnia w (V Niedziela Wielkiego postu) o godz. 10:00, JE Arcybiskup Jakub odprawi w Katedrze pw. św. Mikołaja w Białymstoku Boską Liturgię. W nabożeństwie będzie uczestniczyć JE Biskup Mesaoryjski Grzegorz z Cypru.

- 6 kwietnia (niedziela) o godz. 17:00, w przeddzień święta Zwiastowania Bogurodzicy, JE Arcybiskup Jakub odprawi w Katedrze pw. św. Mikołaja w Białymstoku nabożeństwo Całonocnego czuwania.

- 7 kwietnia (poniedziałek) o godz. 10:00, w dniu święta Zwiastowania Bogurodzicy, JE Arcybiskup Jakub odprawi w Monasterze w Supraślu Boską Liturgię. W nabożeństwie uczestniczyć będą: JE Biskup Supraski Grzegorz oraz JE Biskup Mesaoryjski Grzegorz.