Logo
sobota, 17 listopada 2018
św. Joanicjusza Wielkiego
Znajdujesz się na: Strona główna»Aktualności»Nowa strona internetowa Radia Orthodoxia
Aktualności
24-05-2017

Nowa strona internetowa Radia Orthodoxia

Redakcja prawosławnego Radia Orthodoxia serdecznie zaprasza do odwiedzenia nowej strony internetowej www.orthodoxia.pl Nowy interface jest teraz bardziej przejrzysty i intuicyjny. Internauci mają ułatwiony dostęp do materiałów dźwiękowych emitowanych na antenie rozgłośni radiowej. Na stronie internetowej Radia Orthodoxia można znaleść archiwalne audycje, nagrania wykładów, relacje z wydarzeń, retransmisje z nabożeństw cerkiewnych i inne materiały związane z prawosławiem. Aktualności umieszczone w serwisie zostały skategoryzowane oraz otrzymały tagi charakterystyczne dla danego materiału. Nowością jest również radio internetowe, które pozwala słuchać bieżącej audycji radiowej bezpośrednio z poziomu strony internetowej. 

Dla wszystkich osób zainteresowanych wsparciem naszej prawosławnej rozgłośni radiowej, uruchomiliśmy również funkcję ekspresowych przelewów internetowych, dzięki którym środki przeznaczone na zwiększenie zasięgu rozgłośni radiowej bez wychodzenia z domu i dodatkowych prowizji wspomogą naszą działalność.

Dotychczasowa wersja strony internetowej wraz z archiwum jest dostępna pod adresem: starawersja.orthodoxia.pl

Radio Orthodoxia to pierwsza w Polsce prawosławna rozgłośnia radiowa. która emituje swój program codziennie w godzinach 16:00-21:00. Głównym celem rozgłośni radiowej są szeroko rozumiane działania ewangelizacyjne. Audycje emitowane na częstotliwości 102.7 FM mają charakter religijno-społeczny. Obecnie Radio Orthodoxia jest słyszalne w Białymstoku i okolicznych miejscowościach.

 

Najnowszą informacją zamieszczoną na stronie Radia jest retransmisja z Boskiej Liturgii z Katedry św. Mikołaja z 22 maja br.  http://orthodoxia.pl/liturgia-w-soborze-sw-mikolaja-w-bialymstoku/


dyrektor Radio Orthodoxia  

diakon Mateusz Kiczko