1 maja, w drugą Niedzielę po święcie Paschy, zwaną Antypaschą, JE Najprzewielebniejszy Jakub Arcybiskup Białostocki i Gdański, odprawił Boską Liturgię w cerkwi Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku. W nabożeństwie uczestniczyli duchowni miasta Białegostoku na czele z dziekanem białostockim ks. mitratem Jerzym Boreczko. Czytaj dalej