W dniach 30.01 – 03.02.2023 r. w świetlicy parafialnej w Gródku odbywały się warsztaty pisania ikon. W zajęciach brali udział uczniowie gródeckiej szkoły. Dzieci i młodzież pod czujnym okiem ks. prot. Jana Kojło, ks. Dariusza Sulimy oraz p. Anny Paprockiej poznawały tajniki pisania ikon.